قله ها و دره ها

 

بهره گرفتن از دوران خوش و سخت در زندگي و كار 

قله ها و دره ها، كتابي از نويسنده معروف، دكتر اسپنسر جانسون، است كه رويارويي با دوران خوش و سخت زندگي را به تصوير مي كشددره، نه تنها كنايه از دوران سخت زندگي و قله، نه تنها كنايه از دوران خوش زندگي دارد، كه نشان دهنده احساسات دروني ما و واكنش مان به اتفاقات بيروني نيز هستقله ها و دره ها به ما مي نماياند كه چگونه بيشتر بر قله بمانيم و چگونه زودتر از دره بيرون بياييمقله ها و دره ها بهم پيوسته اند، خطاهاي دوران خوش امروز، دوران سخت فردا را رقم مي زند و دانايي دوران سخت امروز، دوران خوش فردا را.

"قله ها و دره ها" داستاني درباره جواني است كه زندگي غمگيني دارد تا اينكه در ملاقات با پيرمردي به ديدگاه جديدي در زندگي مي رسد و زندگي اش متحول مي شود. او در اين ملاقات مي فهمد كه لحظه هاي خوب و بد، قسمتي از زندگي است و در زندگي همه وجود دارد و كليد زندگي بهتر، درك صحيح تر از اين لحظه هاي خوب، لحظه هاي بد كم تري داشته باشيد.

اگر شما پيش تر كتاب هاي ديگري از اسپنسر جانسون مانند «چه كسي پنير مرا جابه جا كرد؟» و يا «هديه» را خوانده باشيد از گوش فرا دادن به اين كتاب نيز لذت خواهيد برد و نكات بسياري براي زندگي خواهيد آموخت و اگر تاكنون از اين نويسنده كتابي نخوانده ايد با مطالعه اين كتاب حقايقي كليدي درباره زندگي مي آموزيد كه باعث مي شود از زندگي لذت بيشتري ببريد.

اگر به دنبال يك كتاب خودآموز هستيد كه شما را از مشكلات حرفه خود و روابط با ديگران و زندگي روزمره رها كند، اين كتاب اين جادوگري را خواهد كرد. اين كتاب ابزاري راهنما براي گذر از لحظات بد در زندگي و تبديل آنها به لحظات خوب مي باشد

 

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 18:30) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 5

دیروز: 7

این هفته : 12

این ماه : 206

همه : 5398

Kubik-Rubik Joomla! Extensions