مراسم تقدیرازبرگزیدگان کتابخانه ای جشنواره کتابخوانی رضوی درکتابخانه عمومی دکتر شریعتی شهرستان نیشابور برگزار شد.

مسوول کتابخانه عمومی شریعتی شهرستان نیشابور خبر داد:

از برگزیدگان کتابخانه ای جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی در این کتابخانه تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، مراسم تقدیرازبرگزیدگان کتابخانه ای جشنواره کتابخوانی رضوی درکتابخانه عمومی دکتر شریعتی شهرستان نیشابور برگزار شد.

مجید قدمیاری مسوول کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور با اعلام این خبر گفت:جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی، با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی با استقبال فوق العاده اعضای کتابخانه ما در دهه کرامت امسال برگزار شد و با همکاری اعضای کتابخانه توانستیم فعالیت ها و برنامه متنوعی داشته باشیم.

مسوول کتابخانه عمومی دکتر شریعتی در ادامه گفت: با حضورکتابداران کتابخانه دکتر شریعتی در مدارس، مهدهای کودک، کانون های فرهنگی، مدارس و سایر مراکز فرهنگی، همراه با تبلیغ فرهنگ کتابخوانی و سیره رضوی، این جشنواره  با حضور چشمگیر مردم به نحو موثری برگزار شد.

وی با تاکید بر تاثیر مسابقات کتابخوانی در ترویج و تبلیغ کتاب افزود: دورهمی هایی که به مناسبت کتاب و با موضوع کتابخوانی در کتابخانه های عمومی برگزار می شود معمولا فضای شاد و اثربخشی را درکتابخانه ها به وجود می آورد و باعث می شودکه کتابخانه ها مکان مناسب و امنی برای همه اقشار جامعه باشد.

قدمیاری ادامه داد: طی مراسمی از منتخبین این جشنواره احمد برفرازی،  ملیحه خدابنده لو، خجسته باری، ریحانه کرمانی، ستایش بخشی وطاها علی آبادی در کتابخانه شریعتی تقدیر شد.

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 18:30) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 6

دیروز: 9

این هفته : 57

این ماه : 248

همه : 6716

Kubik-Rubik Joomla! Extensions