برنامه های بزرگداشت هفته ملی کودک: در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد

به منظور گرامیداشت هفته کودک و ترویج فرهنگ کتابخوانی برنامه های وِیژه هفته کودک در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی  نیشابور برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، به منظور گرامیداشت هفته کودک و ترویج فرهنگ کتابخوانی برنامه های وِیژه هفته کودک در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد.

فاطمه تبریزی کتابدار کتابخانه عمومی شریعتی نیشابور با اعلام این خبر گفت: دوران طلایی کودکی، فرصتی است تا با هوشیاری و بردباری، نسلی هدفمند، پویا و اثرگذار برای جامعه تربیت شود.

وی افزود: در این میان توجه به مطالعه از دوران کودکی اثر قابل توجهی در روحیه کودک و پرورش آن دارد که  خانواده ها می توانند برای  استفاده بهینه از این دوران ، کودکان خود را طوری تربیت کنند که همواره با مطالعه، یادگیری و خواندن مانوس باشند.

کتابدار کتابخانه دکتر شریعتی در ادامه عنوان کرد:فرصتی که با مطالعه کتاب و تقویت تخیل و خلاقیت درکودکان به وجود می آید نباید به آسانی از دست برود چرا که مستلزم همکاری و همراهی خانواده ها است و اگر والدين کودک فرصت لازم را براي سوال کردن، کنجکاوي و کشف محيط به کودکان بدهند به طور قطع زمينه رشد و بروز خلاقيت براي کودک را فراهم ساخته اند.

  تبریزی ادامه داد: برپایی نمایشگاه کتاب ویژه کودکان، برگزاری کارگاه های قصه خوانی، نشست کتاب خوان، بازدید مدارس و مهدهای کودک از کتابخانه از برنامه ویژه هفته کودک بود که در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی برگزار شد.

کتابدار کتابخانه عمومی شریعتی با تاکید بر اهمیت عادت به مطالعه در جمع خانواده افزود: باید تمامی فعالان حوزه کودک و نوجوان با همکاری یکدیگر، برای رونق بیشتر این عرصه فرهنگی تلاش نمایند.

 

 

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 18:30) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 2

دیروز: 18

این هفته : 40

این ماه : 270

همه : 7085

Kubik-Rubik Joomla! Extensions