به مناسبت روز دهیاری ها و نقش آن در توسعه پایدار روستاها: نشست کتاب خوان ویژه دهیاران در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد

به مناسبت روز دهیاری ها و نقش آن در توسعه پایدار روستاها:

نشست کتاب خوان ویژه دهیاران در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد

با هدف شناخت بیشتر جایگاه دهیاران و به مناسبت گرامیداشت روز دهیاران، نشست کتاب خوان ویژه دهیاران در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد.                                    

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری ها ودهیاری ها،  نشست کتاب خوان با هدف  معرفی و به اشتراک گذاری بهترین کتاب های خوانده شده توسط دهیاران در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد.

محمدرضا مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: حضور دهیاران پرتلاش در عرصه مدیریت روستایی یک فرصت طلایی با هدف ارتقای سطح زندگی در روستاها و ارائه توانمندنی های روستاییان پرتلاش است.

وی ادامه داد: 14 تير ماه، روز شهرداري ها و دهياري ها،  زمان مناسبی برای نکوداشت تلاش‌های فراوانی است که کارمندان محترم این دو مجموعه برای آبادانی شهر ها و روستاهای ما انجام می دهند لذا فرصت را مغتنم شمردیم تا با دعوت از دهیاران عزیز، برای برگزاری نشست کتاب خوان و معرفی بهترین کتاب های خوانده شده ، برای شناخت بهتر جایگاه دهیاران عزیز قدمی برداشته باشیم.

 مقدم پاشا ضمن تشکر از حضور دهیاران برای شرکت دراین نشست ابراز امیدواری کرد کرد با تلاش و خدمت خدمت صادقانه تک تک دهیاران، شاهد پیشرفت و آبادانی روز افزون روستاها باشیم.

 گفتنی است در این نشست  دهیاران روستاهای  شادمیانه، ماروسک، بشرآباد، اقبالی، ده حلاج، جیلو، غار، لک لک آشیان، تلخک و فخریه حضور داشتند و کتاب های  اصول مدیریتی در کسب وکار، مدیریت پروژه، تفکر مثبت، خدا هست غصه چرا و روانشناسی هیلگارد معرفی، نقد و بررسی شد.

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 18:30) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 6

دیروز: 9

این هفته : 57

این ماه : 248

همه : 6716

Kubik-Rubik Joomla! Extensions