مسوول کتابخانه عمومی شریعتی نیشابور خبر داد:از مسن ترین بانوی عضو این کتابخانه تقدیر شد.

مسوول کتابخانه عمومی شریعتی نیشابور خبر داد:از مسن ترین بانوی عضو این کتابخانه تقدیر شد.

بنا به گزارش اداره اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، از بانوی مسن و کتابخوان کتابخانه شریعتی به جهت مطالعه مستمر، هدفمند و شرکت مداوم در نشست های کتابخوان تقدیر شد.

مسوول کتابخانه شریعتی نیشابور  با اعلام این خبر گفت:سرکار خانم فاطمه پیوندی با حدود هشتاد سال سن یکی از بهترین اعضای کتابخانه ما می باشند که با مطالعه همیشگی و هدفمند می توانند الگوی خوبی برای سایر اعضای کتابخانه باشند به همین جهت و به منظور  تقدیر از این بانوی فعال و کتابخوان با همکاری کتابداران مراسمی جهت تقدیر و تجلیل از این بانوی فرهیخته در کتابخانه برگزار شد

 مجید قدمیاری اضافه کرد: مطالعه چنانچه به صورت هدفمند و مستمر انجام شود در کیفیت زندگی تاثیر بسزایی خواهد داشت به ویژه این که مطالعه از دوران کودکی شروع شده و در طول زندگی فرد ادامه داشته باشد.

 وی اضافه کرد: حضور افرادی مانند خانم پیوندی و امثال ایشان در این سن و سال  و با این روحیه مثال زدنی در کتابخانه های عمومی ، مایه مسرت و امید بخشی به کتابداران و سایر اعضای کتابخانه می باشد و این پیام را در پی دارد که هیچ گاه برای مطالعه و  کتابخوانی دیر نیست.

مسوول کتابخانه شریعتی ابراز امیدواری کرد  بر تعداد  اعضای  سالمند کتابخانه در کنار سایر اعضای کودک، نوجوان، جوان و... بیش از گذشته افزوده شود.

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

مهربانی هایت را قسمت کن در ميدان زندگي مي‌دويم تا زودتر برسيم، در حالي كه گاهي نمي‌دانيم در چه راهي گام گذاشته و به سوي كدام مقصد مي‌رويم. كتاب «مهرباني‌هايت را قسمت كن!» از سري «كتاب انديشه» در موضوع انفاق، تلاشي است براي ايجاد انگيزۀ تفكر در جهت خودشناسي و خداشناسي، و نيز توضيح چگونگي حركت شايستۀ انسان به سوي خداوند كه به وسيله انتشارات كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان به چاپ رسيده است و اداره كل تامين منابع نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، در راستاي تقويت منابع كتابخانه در حوزه كودك و نوجوان و ترغيب اين قشر از مخاطبان به مطالعه مفيد براي بيش از 2800  كتابخانه در سراسر كشور خريداري و ارسال...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 14

دیروز: 12

این هفته : 37

این ماه : 273

همه : 994