دانش آموزان دبیرستان پسرانه ابوذر غفاری از کتابخانه شریعتی بازدید کردند.

دانش آموزان دبیرستان پسرانه ابوذر غفاری از کتابخانه شریعتی بازدید کردند.

این بازدید روز یکشنبه 27 فروردین ماه 96 در کتابخانه شریعتی با هدف آشنایی دانش آموزان با محیط و فضای کتابخانه و همچنین ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد دانش آموزان با بخش های مختلف کتابخانه فعالیت ها و خدمات کتابخانه و نرم افزار سامان آشنا شدند.

قدمیاری ضمن اعلام این خبر افزود: کتابخانه عمومی شریعتی  در طول سال میزبان بازدیدهای مختلف از مقاطع مختلف تحصیلی دانش ‌آموزان بوده و سعی نموده در ترغیب و علاقه مند کردن دانش ‌آموزان به کتاب و کتابخوانی تلاش بیشتری را با همکاری کتابداران انجام دهد.

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

مهربانی هایت را قسمت کن در ميدان زندگي مي‌دويم تا زودتر برسيم، در حالي كه گاهي نمي‌دانيم در چه راهي گام گذاشته و به سوي كدام مقصد مي‌رويم. كتاب «مهرباني‌هايت را قسمت كن!» از سري «كتاب انديشه» در موضوع انفاق، تلاشي است براي ايجاد انگيزۀ تفكر در جهت خودشناسي و خداشناسي، و نيز توضيح چگونگي حركت شايستۀ انسان به سوي خداوند كه به وسيله انتشارات كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان به چاپ رسيده است و اداره كل تامين منابع نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، در راستاي تقويت منابع كتابخانه در حوزه كودك و نوجوان و ترغيب اين قشر از مخاطبان به مطالعه مفيد براي بيش از 2800  كتابخانه در سراسر كشور خريداري و ارسال...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 14

دیروز: 12

این هفته : 37

این ماه : 273

همه : 994