حدود 150 جلد کتاب توسط کتابخانه شریعتی به دبستان انصار اهدا شد.

با توجه به اهمیت کتاب و کتاب خوانی و اهمیت دانایی محوری در تمامی فعالیت ها ، در راستای گسترش و ارتقا فرهنگ مطالعه مفید با حضور در مدرسه انصار، حدود 150 عنوان کتاب به این مدرسه اهدا گردید. مجید قدمیاری مسئول کتابخانه شریعتی هدف از این کار را معرفی و آشنایی با خدمات  و فعالیت های کتابخانه عموممی به دانش آموزان، مربیان و خانواده ها عنوان نمود و افزود تداوم این چنین حرکت های فرهنگی منجر به تشویق و ترغیب افراد به کتاب و کتابخوانی می گردد.


درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

گردان قاطرچی ها كتاب رمان «گردان قاطرچي‌ها» به قلم «داوود اميريان» و منتشر شده در كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، از جمله كتاب‌هايي است كه اداره كل تامين منابع نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور، به منظور غناي منابع كتابخانه اي و ترغيب نوجوانان مخاطب كتابخانه‌هاي عمومي به مطالعه و ترويج مطالعه مفيد، بالغ بر  4000 نسخه از آن را خريداري و براي كليه‌ي كتابخانه‌هاي عمومي كشور ارسال كرده است. درونمايه‌ي اصلي كتاب، دفاع مقدس است و نويسنده با زباني طنز و بياني تازه و نگاهي نو به اين مقوله نگريسته است و به خوبي به هدف خود كه آشنايي نوجوانان با مقوله دفاع مقدس و سختي‌هاي متحمل شده توسط رزمندگان اسلام در...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 1

دیروز: 14

این هفته : 61

این ماه : 262

همه : 1880