حدود 150 جلد کتاب توسط کتابخانه شریعتی به دبستان انصار اهدا شد.

با توجه به اهمیت کتاب و کتاب خوانی و اهمیت دانایی محوری در تمامی فعالیت ها ، در راستای گسترش و ارتقا فرهنگ مطالعه مفید با حضور در مدرسه انصار، حدود 150 عنوان کتاب به این مدرسه اهدا گردید. مجید قدمیاری مسئول کتابخانه شریعتی هدف از این کار را معرفی و آشنایی با خدمات  و فعالیت های کتابخانه عموممی به دانش آموزان، مربیان و خانواده ها عنوان نمود و افزود تداوم این چنین حرکت های فرهنگی منجر به تشویق و ترغیب افراد به کتاب و کتابخوانی می گردد.


درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

  روض‌الجنان و روح‌الجنان فی تفسیر القرانکهتفسیر ابوالفتوح رازی هم خوانده می‌شود، از کهن‌ترین و مفصل‌ترین تفاسیر قرآنی شیعی، نوشته حسن بن علی بن محمد خزاعی نیشابوری رازی، معروف به جمال‌الدین ابو الفتح رازی (م ۵۵۴ ق) از متکلمان شیعه امامیه در قرن ششم هجری است که با شیوه «کلامی ـ روایی» و به زبان فارسی تالیف شده‌است. تا کنون چاپ‌های متعددی از این کتاب منتشر شده‌است. " تفسیر ابوالفتوح" را نخستین بار تنی چند از فضلا، از جمله ملک الشعرا صبوری، در ۱۳۰۷ و ۱۳۰۹ در پنج مجلد آماده چاپ کردند که دو مجلد آن در ۱۳۲۳ به فرمان مظفرالدینشاه و سه جلد باقی مانده در ۱۳۱۳ ـ ۱۳۱۵ ش به دستور علی اصغر حکمت، وزیر...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 14

دیروز: 12

این هفته : 37

این ماه : 273

همه : 994