چهارمین نشست کتابخوان کتابخانه شریعتی

  

ردیف

عنوان

نویسنده

معرف

توضیحات

1

اطلس چاکراها

گریندا کالاشاترا

الیاس شهمیری

کتاب اطلس چاکراها، تمامي اطلاعات را در مورد هفت مرکز انرژي (چاکرايي) در بدن انسان ارائه مي‌کند، از مرحله مقدماتي و تست‌هاي کافي و برنامه‌هايي جامع براي کار با چاکراها گرفته تا تمرينات چاکرا- يوگا که شما را به سوي روح و روان و جسمي سالم رهنمون مي‌سازد. اين کتاب در قطع وزيري در 550 صفحه مصور رنگي می باشد.

 

2

سه اثر از کاترین پاندر

کاترین پاندر

حسام دولت آبادی

این کتاب حاوی سه اثر از کاترین پاندر در خصوص اعجاز بیکران عشق، قوانین شفادهندۀ ستایش و قوانین کامیابی است. بسیاری از مطالب کتاب، در سال 1960 میلادی به صورت مقالات پراکنده منتشر شده است.

 

3

صد سال تنهایی

گابریل گارسیا مارکز

حسام دولت آبادی

صد سال تنهایی" عنوان رمانی به زبان اسپانیایی نوشته نویسنده مشهور "گابریل گارسیا مارکز" و ترجمه "کیومرث پارسا" است. این کتاب در مدتی کوتاه شهرتی جهانی پیدا کرد و به 15 زبان دنیا ترجمه شد . 

"صد سال تنهایی" حاصل 15  ماه تلاش و کار "گابریل گارسیا مارکز" است که به گفته ی خود در تمام این 15 ماه خود را در خانه حبس کرده است.

 

4

پنج اصل اساسی موفقیت

گاس تکیل

رسول رضوانی

الهام، اگر با عمل همراه نباشد، هيچ مزيتي ندارد. آنتوني رابينز، نويسنده كتاب‌هاي پرفروش روانشناسي، با بهره‌گيري از روش‌ها، اصول و تدابير مندرج در اين كتاب، الهامات روزمره و تمرينات كوچكي را ارائه مي‌دهد كه ما را براي برداشتن گام‌هايي بزرگ در مسير زندگي‌برمي‌انگيزد. كتاب 365 گام بلند موفقيت به ما كمك مي‌كند تا به برترين جنبه‌هاي وجودي خود دست يابيم. اين كتاب نقشه گنجي با ارزش است و ما نيز گنج‌هاي آن هستيم.

 

5

شرح حدیث بصری

محمد باقر تحریری

ایمان خادمی

شرح حدیث معروف  عنوان بصری و حاوی پیام­های عرفانی و تربیتی موجود در مفاد این حدیث است. این کتاب در پنج بخش، ابعاد عبادی و معنوی حدیث عنوان بصری از امام صادق(ع)  و دستورها و شیوهي تربیتی آن امام(ع) را با توجه به محتوای این حدیث مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.

 

6

پیامبر

جبران خلیل جبران

فاطمه تبریزی

کتاب پیامبر قصه پیام آوری است که روزی با کشتی در ساحل شهری به نام اورفالیس پیاده می شود. ناخدا و ملاحان کشتی با او عهد می کنند که دوازده سال بعد او را در همین ساحل سوار کنند و به زادگاهش بازگردانند. پیامبر که نامش مصطفی است همچون غریبه ای در میان مردم شهر زیست می کند و بیشتر در خلوت تنهایی خویش بسر می برد و از دور درباره مردمی که آن ها را دوست دارد در سکوت می اندیشد. کتاب پیامبر مجموعاَ 28 فصل است. فصول این کتاب، غیر از فصل نخست و پایانی که به ترتیب بازگشت کشتی و و داع عنوان گرفته است هریک پاسخی است  به سوالی که یکی از مردم اورافلیس به تناسب حرفه خویش طرح کرده است.

 

 

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 18:30) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 2

دیروز: 18

این هفته : 40

این ماه : 270

همه : 7085

Kubik-Rubik Joomla! Extensions