برگزاری سومین نشست کتابخوان ویژه بانوان علاقه مند به کتابخوانی مرداد ماه ۱۳۹۵ در کتابخانه شریعتی

سومین نشست کتابخوان ویژه بانوان علاقه مند به کتاب و کتابخوانی روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه ۹۵ در بخش مرجع کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور برگزار گردید.

در این نشست کتاب های کتاب هایی همچون دروس معرفت نفس توسط" فرشته هادی شرق" ، سه شنبه ها با موری توسط" فریبا محمودی" ، در چشم من طلوع کن توسط" مینا اسماعیلی"، ۳۶۵ گام تا موفقیت توسط" آتنا جلال آبادی "  و قانون توانگری توسط  " مهدیه یاوری"   به علاقه مندان و شرکت کنندگان در نشست معرفی گردید.

لازم به ذکر است نشست های کتابخوان کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور هر ماه در محل کتابخانه برای علاقه مندان تشکیل می گردد که علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کتابخانه شریعتی مراجعه نمایند.

گفتنی است هدف از برگزاری این نشست ها  به اشتراک گذاری کتاب‌ های خوانده شده و  ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در قالب معرفی کتاب می باشد. این جلسات در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربه ‌های مطالعاتی افراد کتاب خوان را برای سایر علاقه مندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک بگذارد.

 

 


درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

  روض‌الجنان و روح‌الجنان فی تفسیر القرانکهتفسیر ابوالفتوح رازی هم خوانده می‌شود، از کهن‌ترین و مفصل‌ترین تفاسیر قرآنی شیعی، نوشته حسن بن علی بن محمد خزاعی نیشابوری رازی، معروف به جمال‌الدین ابو الفتح رازی (م ۵۵۴ ق) از متکلمان شیعه امامیه در قرن ششم هجری است که با شیوه «کلامی ـ روایی» و به زبان فارسی تالیف شده‌است. تا کنون چاپ‌های متعددی از این کتاب منتشر شده‌است. " تفسیر ابوالفتوح" را نخستین بار تنی چند از فضلا، از جمله ملک الشعرا صبوری، در ۱۳۰۷ و ۱۳۰۹ در پنج مجلد آماده چاپ کردند که دو مجلد آن در ۱۳۲۳ به فرمان مظفرالدینشاه و سه جلد باقی مانده در ۱۳۱۳ ـ ۱۳۱۵ ش به دستور علی اصغر حکمت، وزیر...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 14

دیروز: 12

این هفته : 37

این ماه : 273

همه : 994