اولین نشست کتابخوان ویژه بانوان در کتابخانه شریعتی شهرستان نیشابور برگزار گردید.

اولین نشست کتابخوان ویژه بانوان روز چهارشنبه ساعت ۱۰ در محل کتابخانه شریعتی برگزار گردید. در این نشست ۶ عنوان کتاب با نام های  جاناتان مرغ دریایی، n.l.p در ۲۱ روز، لطفا گوسفند نباشید، زندگی و مهاجرت آریائیان، چمدانی از حرف های نگقته و زندگی نامه استیو جابز به ترتیب توسط مهرانه سعیدی پناه، زهره ایروانی، تکتم سوقندی، عفت جوان، معصومه سادات شاکری و فاطمه تبریزی کتابدار کتابخانه شریعتی  معرفی شد.

هدف از برگزاری نشست کتابخوان تشویق و ترغیب مردم به مطالعه در قالب معرفی کتاب است که در کتابخانه های عمومی و با حضور اعضای علاقمند و کتابخوان برگزار می شود.

خاطر نشان می شود نشست کتابخوان هر ماه در کتابخانه شریعتی برگزار می گردد  از علاقه مندان دعوت می گردد برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به کتابخانه عمومی دکتر شریعتی مراجعه نمایند.

 

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

  روض‌الجنان و روح‌الجنان فی تفسیر القرانکهتفسیر ابوالفتوح رازی هم خوانده می‌شود، از کهن‌ترین و مفصل‌ترین تفاسیر قرآنی شیعی، نوشته حسن بن علی بن محمد خزاعی نیشابوری رازی، معروف به جمال‌الدین ابو الفتح رازی (م ۵۵۴ ق) از متکلمان شیعه امامیه در قرن ششم هجری است که با شیوه «کلامی ـ روایی» و به زبان فارسی تالیف شده‌است. تا کنون چاپ‌های متعددی از این کتاب منتشر شده‌است. " تفسیر ابوالفتوح" را نخستین بار تنی چند از فضلا، از جمله ملک الشعرا صبوری، در ۱۳۰۷ و ۱۳۰۹ در پنج مجلد آماده چاپ کردند که دو مجلد آن در ۱۳۲۳ به فرمان مظفرالدینشاه و سه جلد باقی مانده در ۱۳۱۳ ـ ۱۳۱۵ ش به دستور علی اصغر حکمت، وزیر...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 14

دیروز: 12

این هفته : 37

این ماه : 273

همه : 994