اولین نشست کتابخوان ویژه بانوان در کتابخانه شریعتی شهرستان نیشابور برگزار گردید.

اولین نشست کتابخوان ویژه بانوان روز چهارشنبه ساعت ۱۰ در محل کتابخانه شریعتی برگزار گردید. در این نشست ۶ عنوان کتاب با نام های  جاناتان مرغ دریایی، n.l.p در ۲۱ روز، لطفا گوسفند نباشید، زندگی و مهاجرت آریائیان، چمدانی از حرف های نگقته و زندگی نامه استیو جابز به ترتیب توسط مهرانه سعیدی پناه، زهره ایروانی، تکتم سوقندی، عفت جوان، معصومه سادات شاکری و فاطمه تبریزی کتابدار کتابخانه شریعتی  معرفی شد.

هدف از برگزاری نشست کتابخوان تشویق و ترغیب مردم به مطالعه در قالب معرفی کتاب است که در کتابخانه های عمومی و با حضور اعضای علاقمند و کتابخوان برگزار می شود.

خاطر نشان می شود نشست کتابخوان هر ماه در کتابخانه شریعتی برگزار می گردد  از علاقه مندان دعوت می گردد برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به کتابخانه عمومی دکتر شریعتی مراجعه نمایند.

 

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

المعجم المفهرس لالفاظ القرآن الكريم مرتب و منظم سازي آيات قرآن، ذيل واژه ‏هاي مستخرج از خود قرآن است. بطوريكه هر كاربري واژه يا آيه مورد نظر خود را مي‏تواند به سرعت پيدا كند. اين معجم از مشهورترين واژه‏ي اب‏ها و آيه‏ياب‏هاي (كشف الآيات) قرآن كريم است. محمد فؤاد عبدالباقي (1299ـ1388 ق) قرآن‏پژوه و فهرست‏نويس مصري، نويسنده اين اثر، در روستاي قليوبيه به دنيا آمد. در قاهره به تحصيل پرداخت. مدتي به شغل مترجمي (فرانسه ـ عربي) روي آورد و مدتي به درس تفسير قرآن محمد رشيد رضا حاضر مي‏شد. بيشتر عمرش به تهيه فهرست براي احاديث و قرآن گذشت و مهمترين اثرش المعجم المفهرس است.2 معجم به مجموعههايي گفته...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 1

دیروز: 14

این هفته : 61

این ماه : 262

همه : 1880