اولین نشست کتابخوان سال 95 ویژه نابینایان به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور برگزار گردید

نشست کتاب‌خوان ویژه اعضای نابینای و کم‌بینای کتابخانه‌ ، ساعت  9 صبح روز شنبه 28 فروردین‌ماه 95 در تالار ادیب شهرستان نیشابور برگزار گردید.

 در این نشست 10  نفر  از اعضای روشندل کتابخانه‌ها به معرفی کتاب‌های برگزیده خود به حاضران پرداختند  و تجربیات مطالعاتی خود را برای سایر علاقه‌مندان به کتابخوانی به اشتراک بگذاشتند.

گفتنی است، این نشست ویژه کتاب‌خوان به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیشابور  برگزار گردید.

 

 

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

نويسنده: سعید گل محمدی  ناشر: آسیم كتاب «نيم كيلو باش، ولي خودت باش!» مجموعه ای از حکایات، جملات و اشعار الهام بخش برای خودشناسی و ساختن یک زندگی شاد و موفق است. این کتاب که ترکیبی از داستانهای کوتاه، حکایات و جملات مشاهیر جهان است با هدف خودشناسی و زدودن نقاب از چهره به رشته تحریر درآمده است. از داستانهای ملانصرالدین هم در این اثر استفاده شده. برخی از داستانها خنده دار است اما در پس خنده، حقایق زیادی را برملا می کند و انسان را به فکر وا می دارد. در پایان داستانها که غالباً یک یا دو صفحه است، نتیجه گیری روانشناسی شده است. در این اثر هدف این است که به مخاطب «خود بودن» و «برداشتن نقاب» را...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 1

دیروز: 14

این هفته : 61

این ماه : 262

همه : 1880