ثبت نام نشست کتابخوان دی ماه ۹۴

314 نشست  از سلسله نشست های کشوری و سومین نشست شهرستانی طرح نشست کتابخوان برای ثبت نام علاقمندان به معرفی کتاب فراخوان داد

اداره کتابخانه های عمومی نیشابور اعلام کرد: از علاقمندان به معرفی کتاب در نشست کتابخوان مورخ 22 دیماه ثبت نام  می شود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور اعلام کرد: هدف از برگزاری نشست کتاب‌خوان، به اشتراک گذاشتن کتاب‌های خوانده شده و ترویج و ترغیب مطالعه در قالب معرفی کتاب است.

زمانی  با اشاه به اهمیت  ترویج کتابخوانی ادامه داد: از طرف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دستورالعمل مدونی برای برگزاری این نشست‌ها ابلاغ شده است و تقریباً در هر نشست  ۱۲ کتاب معرفی و به اشتراک گذارده می شودو علاقمندان برای معرفی کتاب می توانند با مراجعه به سایت اداره کتابخانه های عمومی نیشابور neyshaburpl.ir و تکمیل فرم مربوطه به صورت اینترنتی در نشست ثبت نام کنند و یا با ارائه خلاصه کتاب مورد نظرشان به  همکاران در کتابخانه شریعتی واقع در خیابان شهید جعفری(ایستگاه) –روبروی شورای حل اختلاف به صورت حضوری علاقمندی خود را اعلام نمایند.

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان یادآور شد: نحوه برگزاري جلسات به این صورت است که 10 نفر از فعالان حوزه کتاب مانند کتابداران، علما، نويسندگان، صاحب نظران و تمامی علاقمندان و افرادي كه تمايل به معرفي كتاب دارند می توانند با ثبت نام در این نشست و در حضور عموم به مدت حداکثر 5 الی 7 دقیقه به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود بپردازند و بدین وسیله در ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه مشارکت نمایند.

 لازم به یادآوری است  نشست کتابخوان بیست و دوم دی ماه ساعت 17:30 الی 19:30 با حضور مسئولان شهرستان کتابداران فعالان رسانه و دوستداران کتاب در تالار ادیب اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد

 

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 18:30) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 2

دیروز: 18

این هفته : 40

این ماه : 270

همه : 7085

Kubik-Rubik Joomla! Extensions