اهدای کتاب به ارزش تقریبی ۹ میلیون ریال توسط خیر نیشابوری به کتابخانه عمومی دکتر شریعتی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

 

در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بیش از ۵۰ نسخه کتاب به ارزش تقریبی نه میلیون ریال از سوی خیر محترم نیشابوری به کتابخانه عمومی شریعتی شهرستان نیشابور اهداء گردید. کتاب های اهدایی در زمینه‌های مختلف شامل کتاب‌های عمومی، روان شناسی و ادبیات و ... است.

قدمیاری ریاست کتابخانه عمومی شریعتی ضمن بیان این خبر افزود  اهدای این کتاب ها در راستای ترویج وتوسعه فرهنگ کتاب وکتابخوانی و تجهیز منابع کتابخانه های عمومی در هفته ی کتاب و کتابخوانی انجام شده است.

قدمیاری با اشاره به اینکه کتاب نقش اساسی و کلیدی در گسترش فرهنگ مطالعه و بالا بردن سواد اطلاعاتی مردم دارد عنوان کرد: با این وصف یکی از راه‌های جذب مشارکت‌های مردمی، اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی است.ما می توانیم با اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی آن ها را برای تمام زمان ها و  نسل ها به یادگار بگذاریم و دانائی را تقدیم دیگران نمائیم.

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

کتاب "من زنده ام" خاطرات دوران چهار ساله‌ی اسارت معصومه آباد در زندان‌های رژیم بعث صدام است. این کتاب در رابطه با اسارت و بخشی از خاطرات نانوشته 4 بانوی اسیر ایرانی به نگارش در آمده تا گویای وضعیت زنان اسیر در زندان های رژیم بعث عراق، و همچنین عفت و حیای آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس باشد. معصومه آباد، در زمان اسارت هفده ساله بوده است، در روزهای ابتدایی حمله عراق تعدادی از ایتام جنگ زده را به شیراز برده بود تا آن ها را از صحنه جنگ دور کند و هنگام برگشتن ناگهان اسیر می‌شود و به همین جهت وی در کتابش، بیشتر روزهای نخست جنگ هشت ساله را ترسیم می کند. عنوان کتاب که بر روی جلد چاپ شده، دستخط خود...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 11

دیروز: 13

این هفته : 75

این ماه : 197

همه : 1815