ارسال پست الکترونیک به اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور( اشاعه گزینشی اطلاعات)

 

به اطلاع اعضاء محترم کتابخانه های عمومی می رساند:

کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور در راستای خدمات اطلاع رسانی بهتر به اعضای کتابخانه اقدام به اطلاع رسانی اخبار و تازه های کتاب در زمینه های گوناگون و موضوعات مورد علاقه اعضا و همچنین معرفی کتب در موضوعات مختلف از طریق پست الکترونیک نموده است. لذا خواهشمند است جهت سرویس دهی بهتر در صورت تغییر آدرس پست الکترونیک  یا عدم اطلاع رسانی در موارد فوق با کتابخانه تماس بگیرید.

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

    کتاب غذا در نهج البلاغه اثر مهندس مصطفی بیان با نظارت دکتر علیرضا بیان از سوی نشر آهنگ قلم منتشر شد. این کتاب دومین اثر پژوهشی نویسنده بعد از کتاب غذا در قرآن است . کتاب با استناد به کلام امیر المومنین علی(ع) در نهج البلاغه، با زبانی ساده اما علمی به تشریح فواید و مضرات خواراکی‌ها و آشامیدنی‌هایی مانند خرما، عسل، گندم، شیر مادر، میوه جات پرداخته است. مطالبی در فواید روزه و روزه‌داری و اینکه در این ایام از چه مواد غذایی باید استفاده شود؛ بحث حج و فلسفه‌ی آن؛ لقمه‌ی حلال و حرام؛ عناصر اصلی معدنی؛ عناصر جزیی کمیاب؛ انواع ویتامین‌ها طبق آیات قرآن و سخنان امام علی(ع) در نهج البلاغه نیز محور...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 1

دیروز: 8

این هفته : 79

این ماه : 250

همه : 2539