ارسال پست الکترونیک به اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور( اشاعه گزینشی اطلاعات)

 

به اطلاع اعضاء محترم کتابخانه های عمومی می رساند:

کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور در راستای خدمات اطلاع رسانی بهتر به اعضای کتابخانه اقدام به اطلاع رسانی اخبار و تازه های کتاب در زمینه های گوناگون و موضوعات مورد علاقه اعضا و همچنین معرفی کتب در موضوعات مختلف از طریق پست الکترونیک نموده است. لذا خواهشمند است جهت سرویس دهی بهتر در صورت تغییر آدرس پست الکترونیک  یا عدم اطلاع رسانی در موارد فوق با کتابخانه تماس بگیرید.

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

كتاب «نگاهى به تاريخ جهان» را بخوانيدتازه‌ترین توصیه رهبر انقلاب برای مطالعه3 ویژگی اصلی كتاب عبارتند از اینكه اولا تاریخی بومی است. دوم اینكه تحلیلی و توضیحی است و سوم آنكه به زبان ساده و برای جوانان و نوجوانان نوشته شده است. گو اینكه هیچ كتاب بدون اشكال در برداشت و نوشتار نیست اما تمام آنچه ذكر شد از این كتاب یك پیشنهاد خوب برای مطالعه تاریخ ساخته است. درست سه سال پیش رهبر انقلاب در دیدار نخبگان جوان فرمودند: من يقين دارم شما جوان‌ها كمتر هم به تاريخ و به اين چيزها اهميت می‌دهيد. يك‌هزارمِ آنچه را كه اتفاق افتاده را هم شما در تبليغات و در حرف‌ها نشنيده‌ايد. این سخن كه در ضمن بیان و توضیحی در...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 2

دیروز: 7

این هفته : 46

این ماه : 282

همه : 1003