ارسال پست الکترونیک به اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور( اشاعه گزینشی اطلاعات)

 

به اطلاع اعضاء محترم کتابخانه های عمومی می رساند:

کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور در راستای خدمات اطلاع رسانی بهتر به اعضای کتابخانه اقدام به اطلاع رسانی اخبار و تازه های کتاب در زمینه های گوناگون و موضوعات مورد علاقه اعضا و همچنین معرفی کتب در موضوعات مختلف از طریق پست الکترونیک نموده است. لذا خواهشمند است جهت سرویس دهی بهتر در صورت تغییر آدرس پست الکترونیک  یا عدم اطلاع رسانی در موارد فوق با کتابخانه تماس بگیرید.

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

کتاب "من زنده ام" خاطرات دوران چهار ساله‌ی اسارت معصومه آباد در زندان‌های رژیم بعث صدام است. این کتاب در رابطه با اسارت و بخشی از خاطرات نانوشته 4 بانوی اسیر ایرانی به نگارش در آمده تا گویای وضعیت زنان اسیر در زندان های رژیم بعث عراق، و همچنین عفت و حیای آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس باشد. معصومه آباد، در زمان اسارت هفده ساله بوده است، در روزهای ابتدایی حمله عراق تعدادی از ایتام جنگ زده را به شیراز برده بود تا آن ها را از صحنه جنگ دور کند و هنگام برگشتن ناگهان اسیر می‌شود و به همین جهت وی در کتابش، بیشتر روزهای نخست جنگ هشت ساله را ترسیم می کند. عنوان کتاب که بر روی جلد چاپ شده، دستخط خود...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 11

دیروز: 13

این هفته : 75

این ماه : 197

همه : 1815