برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور

همزمان با هفته دفاع مقدس، کتاب‌هایی با موضوع جنگ ایران و عراق و خاطرات رزمندگان در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی شهرستان نیشابور به نمایش گذاشته شد.

در این نمایشگاه ها که در کتابخانه‌ عمومی دکتر شریعتی برگزار شد، کتابهایی با موضوع دفاع مقدس، جنگ ایران و عراق  و خاطرات رزمندگان در معرض دید مراجعه کنندگان قرار گرفت.هدف از برگزاری این نمایشگاه  شناساندن منابع غنی، تأثیر گذار و مرتبط با دفاع مقدس به مخاطبین می باشد.

هشت سال دفاع مقدس ما صرفاً يک امتداد زمانی و فقط يک برهه‏ زمانی نبود بلکه گنجينه‏ عظيمی است که تا مدتهای طولانی ملت ما ميتواند از آن استفاده کند، آن را استخراج، مصرف و سرمايه ‏گذاری کند.

خاطر نشان می گردد این نمایشگاه به منظور گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و در ایام هفته دفاع مقدس در کتابخانه دکتر شریعتی در حال برگزاری است.

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

    کتاب غذا در نهج البلاغه اثر مهندس مصطفی بیان با نظارت دکتر علیرضا بیان از سوی نشر آهنگ قلم منتشر شد. این کتاب دومین اثر پژوهشی نویسنده بعد از کتاب غذا در قرآن است . کتاب با استناد به کلام امیر المومنین علی(ع) در نهج البلاغه، با زبانی ساده اما علمی به تشریح فواید و مضرات خواراکی‌ها و آشامیدنی‌هایی مانند خرما، عسل، گندم، شیر مادر، میوه جات پرداخته است. مطالبی در فواید روزه و روزه‌داری و اینکه در این ایام از چه مواد غذایی باید استفاده شود؛ بحث حج و فلسفه‌ی آن؛ لقمه‌ی حلال و حرام؛ عناصر اصلی معدنی؛ عناصر جزیی کمیاب؛ انواع ویتامین‌ها طبق آیات قرآن و سخنان امام علی(ع) در نهج البلاغه نیز محور...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 1

دیروز: 8

این هفته : 79

این ماه : 250

همه : 2539