سلسله نشست های معرفی کتاب با عنوان نشست کتاب خوان برگزار خواهد شد

شش نشست کتاب خوان در سال 94 توسط اداره کتابخانه های نیشابور برگزار خواهد شد

روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی نیشابور اعلام کرد: شش نشست کتاب خوان در سال 94 توسط اداره کتابخانه های نیشابور برگزار خواهد شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور اعلام کرد: هدف از برگزاری نشست کتاب‌خوان، به اشتراک گذاشتن کتاب‌های خوانده شده و ترویج و ترغیب مطالعه در قالب معرفی کتاب است.

زمانی  با اشاره به اهمیت  ترویج کتابخوانی ادامه داد: از طرف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دستورالعمل مدونی برای برگزاری این نشست‌ها ابلاغ شده است و شهرستان نیشابور بعد از مشهد با برگزاری شش نشست کتاب خوان بیشترین سهم برگزاری این جلسات را در استان خواهد داشت.

زمانی افزود: سلسله نشست های «کتاب‌خوان»را  با هدف آشنایی عموم مردم با نحوه و چرایی مطالعه به عنوان گام مهم در توسعه فرهنگ مطالعه، ایجاد احساس نیاز به مطالعه و فرهنگ سازی این امر ، بهبود نگرش و کیفیت سبک زندگی در اثر مطالعات هدفمند و کاربردی و همچنین معرفی کتاب‌های مفید و ترویج کتابخوانی برگزار می شود.

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی نیشابور اضافه کرد: دوازده کتاب معرفی و به اشتراک گذارده می شود و علاقمندان برای معرفی کتاب می توانند با ارائه خلاصه کتاب مورد نظرشان در این نشست ثبت نام کنند.

لازم به یادآوری است  اولین نشست کتاب خوان سوم شهریورماه با حضور مسئولان شهرستان، کتابداران، فعالان رسانه و دوستداران کتاب در تالار ادیب اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 18:30) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 15

دیروز: 17

این هفته : 32

این ماه : 361

همه : 5911

Kubik-Rubik Joomla! Extensions