دومین دوره از سری کارگاه های آموزشی آشنایی با کتابخانه ویژه اعضا جدید کتابخانه ها برگزار گردید.

دومین کارگاه آموزشی " آشنایی با کتابخانه و استفاده بهینه از منابع کتابخانه ای " با حضور اعضاء جدید کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور روز سه شنبه 30 تیرماه1394در تالار ادیب اداره ارشاد اسلامی برگزار شد.

    شرکت کنندگان در این کارگاه به مدت یک ساعت با چگونگی عضویت،  دسترسی به منابع کتابخانه ، رده بندی دیویی، آشنایی با بخش های مختلف کتابخانه و استفاده از سامانه مدیریت کتابخانه های عمومی کشور سامان به آدرس samanpl.ir و همچنین انجمن نقد و بررسی کتاب سیمرغ آشنا شدند. 

لازم به یاد آوری است این کارگاه هر ماه به صورت رایگان ویژه اعضاء جدید کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور برگزار می گردد.

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

کتاب "من زنده ام" خاطرات دوران چهار ساله‌ی اسارت معصومه آباد در زندان‌های رژیم بعث صدام است. این کتاب در رابطه با اسارت و بخشی از خاطرات نانوشته 4 بانوی اسیر ایرانی به نگارش در آمده تا گویای وضعیت زنان اسیر در زندان های رژیم بعث عراق، و همچنین عفت و حیای آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس باشد. معصومه آباد، در زمان اسارت هفده ساله بوده است، در روزهای ابتدایی حمله عراق تعدادی از ایتام جنگ زده را به شیراز برده بود تا آن ها را از صحنه جنگ دور کند و هنگام برگشتن ناگهان اسیر می‌شود و به همین جهت وی در کتابش، بیشتر روزهای نخست جنگ هشت ساله را ترسیم می کند. عنوان کتاب که بر روی جلد چاپ شده، دستخط خود...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 11

دیروز: 13

این هفته : 75

این ماه : 197

همه : 1815