بسته مطالعه پیشنهادی روزهای تابستان برای نوجوانان

تابستانی دیگر فرا رسیده است و کودکان شادی و رهایی را بیش از پیش در وجود خود احساس می کنند، رهایی از مسئولیت های مدرسه رفتن و امتحان دادن. بیشتر کودکان ترجیح می دهند تابستان را به بازی و ورزش بگذرانند و یادگیری یا مرور آن چه در مدرسه آموخته اند دلخواه شان نیست. اما پدر و مادرها با کمک گرفتن از خلاقیت خود و بهره بردن از پیشنهادهای کارشناسان می توانند بازی را به مرور آموخته ها پیوند بزنند و تابستان شاد و مفیدی را برای فرزندان خود ترتیب بدهند.

کتابخوانی یکی از فعالیت هایی است که بازی و آموزش را همزمان دارد و می تواند همراه با فعالیت های دیگر، تابستانی دلپذیر و به یادماندنی را برای خانواده ها رقم بزند.

کتابخانه عمومی دکتر شریعتی برای کمک به نوجوانان برای پر کردن اوقات فراغت تابستانی خود طرح جدیدی را در دستور کار خود قرار داده است.

در آغاز فصل تابستان و در ایام تعطیلات مدارس ، کتابخانه های عمومی دکتر شریعتی به نوجوانان بسته های کتاب را برای مطالعه پیشنهاد می کند.

نوجوانان علاقه مند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کتابخانه عمومی دکتر شریعتی مراجعه نمایند

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

كتاب «نگاهى به تاريخ جهان» را بخوانيدتازه‌ترین توصیه رهبر انقلاب برای مطالعه3 ویژگی اصلی كتاب عبارتند از اینكه اولا تاریخی بومی است. دوم اینكه تحلیلی و توضیحی است و سوم آنكه به زبان ساده و برای جوانان و نوجوانان نوشته شده است. گو اینكه هیچ كتاب بدون اشكال در برداشت و نوشتار نیست اما تمام آنچه ذكر شد از این كتاب یك پیشنهاد خوب برای مطالعه تاریخ ساخته است. درست سه سال پیش رهبر انقلاب در دیدار نخبگان جوان فرمودند: من يقين دارم شما جوان‌ها كمتر هم به تاريخ و به اين چيزها اهميت می‌دهيد. يك‌هزارمِ آنچه را كه اتفاق افتاده را هم شما در تبليغات و در حرف‌ها نشنيده‌ايد. این سخن كه در ضمن بیان و توضیحی در...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 2

دیروز: 7

این هفته : 46

این ماه : 282

همه : 1003