بسته مطالعه پیشنهادی روزهای تابستان برای نوجوانان

تابستانی دیگر فرا رسیده است و کودکان شادی و رهایی را بیش از پیش در وجود خود احساس می کنند، رهایی از مسئولیت های مدرسه رفتن و امتحان دادن. بیشتر کودکان ترجیح می دهند تابستان را به بازی و ورزش بگذرانند و یادگیری یا مرور آن چه در مدرسه آموخته اند دلخواه شان نیست. اما پدر و مادرها با کمک گرفتن از خلاقیت خود و بهره بردن از پیشنهادهای کارشناسان می توانند بازی را به مرور آموخته ها پیوند بزنند و تابستان شاد و مفیدی را برای فرزندان خود ترتیب بدهند.

کتابخوانی یکی از فعالیت هایی است که بازی و آموزش را همزمان دارد و می تواند همراه با فعالیت های دیگر، تابستانی دلپذیر و به یادماندنی را برای خانواده ها رقم بزند.

کتابخانه عمومی دکتر شریعتی برای کمک به نوجوانان برای پر کردن اوقات فراغت تابستانی خود طرح جدیدی را در دستور کار خود قرار داده است.

در آغاز فصل تابستان و در ایام تعطیلات مدارس ، کتابخانه های عمومی دکتر شریعتی به نوجوانان بسته های کتاب را برای مطالعه پیشنهاد می کند.

نوجوانان علاقه مند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کتابخانه عمومی دکتر شریعتی مراجعه نمایند

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

کتاب "من زنده ام" خاطرات دوران چهار ساله‌ی اسارت معصومه آباد در زندان‌های رژیم بعث صدام است. این کتاب در رابطه با اسارت و بخشی از خاطرات نانوشته 4 بانوی اسیر ایرانی به نگارش در آمده تا گویای وضعیت زنان اسیر در زندان های رژیم بعث عراق، و همچنین عفت و حیای آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس باشد. معصومه آباد، در زمان اسارت هفده ساله بوده است، در روزهای ابتدایی حمله عراق تعدادی از ایتام جنگ زده را به شیراز برده بود تا آن ها را از صحنه جنگ دور کند و هنگام برگشتن ناگهان اسیر می‌شود و به همین جهت وی در کتابش، بیشتر روزهای نخست جنگ هشت ساله را ترسیم می کند. عنوان کتاب که بر روی جلد چاپ شده، دستخط خود...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 11

دیروز: 13

این هفته : 75

این ماه : 197

همه : 1815