بسته مطالعه پیشنهادی روزهای تابستان برای نوجوانان

تابستانی دیگر فرا رسیده است و کودکان شادی و رهایی را بیش از پیش در وجود خود احساس می کنند، رهایی از مسئولیت های مدرسه رفتن و امتحان دادن. بیشتر کودکان ترجیح می دهند تابستان را به بازی و ورزش بگذرانند و یادگیری یا مرور آن چه در مدرسه آموخته اند دلخواه شان نیست. اما پدر و مادرها با کمک گرفتن از خلاقیت خود و بهره بردن از پیشنهادهای کارشناسان می توانند بازی را به مرور آموخته ها پیوند بزنند و تابستان شاد و مفیدی را برای فرزندان خود ترتیب بدهند.

کتابخوانی یکی از فعالیت هایی است که بازی و آموزش را همزمان دارد و می تواند همراه با فعالیت های دیگر، تابستانی دلپذیر و به یادماندنی را برای خانواده ها رقم بزند.

کتابخانه عمومی دکتر شریعتی برای کمک به نوجوانان برای پر کردن اوقات فراغت تابستانی خود طرح جدیدی را در دستور کار خود قرار داده است.

در آغاز فصل تابستان و در ایام تعطیلات مدارس ، کتابخانه های عمومی دکتر شریعتی به نوجوانان بسته های کتاب را برای مطالعه پیشنهاد می کند.

نوجوانان علاقه مند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کتابخانه عمومی دکتر شریعتی مراجعه نمایند

درباره کتابخانه

کتابخانه دکتر شریعتی شهرستان نیشابور در سال 1338 تاسیس گردید. این کتابخانه دارای بخش های گوناگونی همچون بخش کودک ، کمک درسی ، دیداری شنیداری و نابینایان می باشد.

معرفی کتاب

    کتاب غذا در نهج البلاغه اثر مهندس مصطفی بیان با نظارت دکتر علیرضا بیان از سوی نشر آهنگ قلم منتشر شد. این کتاب دومین اثر پژوهشی نویسنده بعد از کتاب غذا در قرآن است . کتاب با استناد به کلام امیر المومنین علی(ع) در نهج البلاغه، با زبانی ساده اما علمی به تشریح فواید و مضرات خواراکی‌ها و آشامیدنی‌هایی مانند خرما، عسل، گندم، شیر مادر، میوه جات پرداخته است. مطالبی در فواید روزه و روزه‌داری و اینکه در این ایام از چه مواد غذایی باید استفاده شود؛ بحث حج و فلسفه‌ی آن؛ لقمه‌ی حلال و حرام؛ عناصر اصلی معدنی؛ عناصر جزیی کمیاب؛ انواع ویتامین‌ها طبق آیات قرآن و سخنان امام علی(ع) در نهج البلاغه نیز محور...

تماس با ما

  • homeکتابخانه دکتر شریعتی
  • phone 42224263 (7.30 الی 19) 
  • mail admin (at) shariatilib.ir
  • map خراسان رضوی، نیشابور ، خیابان شهید جعفری ، روبه روی شورای حل اختلاف

آمار بازدیدکنندگان

امروز: 1

دیروز: 8

این هفته : 79

این ماه : 250

همه : 2539